Makeup kurzyKontaktujte nás: +420 608 700 531
 phone  make-up  e-mail  rss  
   HOME   INFORMACE    POUKAZY   KONTAKT

TOP vizážista

upgrade makeupTermín: 9. 10. 2022, čas: 11:00 - 17:00
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
cena kurzu: 3 900 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: max. 3 - 6

Účastník kurzu obdrží certifikát a získá titul TOP VIZÁŽISTA

Jedinečný kurz na českém trhu, který přináší vizážistka a modelka Ing. Vendula Lukesová, která se v oboru pohybuje již deset let a vyslyšela přání a požadavky klientů. Sama pracovala dlouhou dobu v produkci a ví, jaké jsou nároky klientů v oblasti módního průmyslu. Lektorka Vám tímto kurzem předá určité osobní know-how, jak pochopit zadání, jak pracovat s předanými informacemi, jak co nejvíce vyhovět požadavkům a jak improvizovat v případě problémů. Co se nikdy nesmí stát a s čím ba naopak velmi ohromíte.

Pro koho je kurz určen?

Jste vizážista? Baví Vás make-up a rádi by jste se uplatnili i jinak než jen na svatby a proměny? Rádi by jste se dostali do prostředímódního průmyslu na vyšší úrovni? Líbila by se Vám práce pro módní časopisy, webové portály a přehlídky, ale stále si nejste jistí, zda Vaše zkušenosti jsou dostatečné? Vyzkoušejte právě náš kurz a věřím, že Vám otevře nové možnosti.

Jedná se kurz, který je uceleným konceptem práce kreativního člověka - make-up, hair, styling = výsledný produkt. Celý program je koncipován jako individuální práce na vybranné téma pod vedením lektora, který Vám pomůže dojít úspěšně ke splnění úkolu a naplnit tak požadavek, který můžete dostat od produkce, klienta či přímo fotografa. Je určitou zkouškou Vaší práce a po úspěšném absolvování získáte certifikát s titulem TOP VIZÁŽISTA doporučený UPGRADE MAKE-UP CZECH REPUBLIC.

 

styling vizážA jak kurz probíhá?

Nejprve je představen harmonogram kurzu a následná teoretická část potřebná pro úspěšné absolvování kurzu. Následuje ukázka přímo od lektorky kurzu, tak jak budou postupovat i účastníci kurzu a tím přinese malý návod. Následně budou klienti rozděleni do skupin a každý si individuálně vylosuje TÉMA/STYL PRÁCE, následně dojde k vylosování modelky na které bude zkouška probíhat.

Klient získá čas (každý bude mít stejný čas na zvládnutí úkolu) na promyšlení své práce a seznámí se s dostupnými produkty a rekvizitami. Časový fond je velmi důležitý, protože i v praxi se setkáte s nátlakem a omezeným časovým fondem. Následně ve skupinách přistoupí a zhostí se svého úkolu a v postupných krocích vytvoří na dané téma make-up a vlasy. Po absolvování této části přistoupí k výběru vhodného stylingu a doplňků. Závěrem již modelku předá fotografovi a ten vytvoří scénu dle vylosovaného tématu pro vytvoření dokonalého produktu, vše ve spolupráci s fotografem. Následně bude práce vyhodnocena a získáte po domluvě fotografie své práce, které můžete použít do svého portfólia.

kurz vizážistaCo si na kurz přinést?

Kurz je plně vybaven vším, co je pro jeho realizaci nezbytné, ale pro bezproblémovou práci doporučujeme vlastní kosmetické štětce a v případě, že je nemáte, budou Vám zapůjčeny.

Co se naučí absolvent?

  • zvládne pracovat v časovém omezení se zadaným tématem

  • chápe a ví, co je spjato s jakým stylem či trendem

  • je dobrým vizážistou a hairstylistou, ale také umí pojmout fotografii jako ucelený koncept včetně stylingu

  • dokáže improvizovat a jednat s klientem dle zadání zakázky

  • je připraven na práci v oblasti módních přehlídek, pro časopisy, editoriály a umí zorganizovat proměny

  • získá titul TOP VIZÁŽISTA udělený UPGRADE MAKE-UP CZECH REPUBLIC a tím se stává ověřeným vizážistou, který splňuje nejvyšší nároky pro módní průmysl

  • je začleněn do databáze vizážistů skupiny UPGRADE a má tak možnost být doporučován klientům jako ověřený vizážistka.

 

 

 


Kurz TOP vizážista

 

Objednávka

vizážista styling foto make-up kurzy líčení kouřové makeup líčení vizážistický kufřík líčení očí make-up vlasové kurzy boho účesy

Kontaktujte nás: +420 608 700 531 phone  make-up  e-mail  rss 

  Copyright © Autorská práva, publikace textu, fotografií jen s povolením Ing. Vendula Lukesová