Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas
Makeup kurzyKontaktujte nás: +420 608 700 531
 phone  make-up  e-mail  rss  
   HOME   INFORMACE    POUKAZY   KONTAKT

Svatební make-up - líčení

svatební líčeníTermín: 13. 9. 2020, čas: 11:00 - 17:00 obsazeno
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
cena kurzu: 2 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: max. 4 - 6

Účastník kurzu obdrží certifikát

Spolupracujeme s distributorem profesionální kosmetika INGLOT

Svatební líčení patří mezi nejvíce vyhledávanou službou v oboru vizážistiky. Trh je neúprosný, a proto je důležité nabízet širší škálu služeb a jednou z nich je právě svatební líčení. Svatba je velký den, který musí proběhnout, dle představ klientů (převážně nevěst). V tomto odvětví je možné si vybudovat postavení v rámci svého regionu či dále díky perfektně vystavěné nabídce, prezentaci, portfóliu, empatie a kreativitě, díky těmto faktům se klientky budou předhánět ve Vašem diáři.

kurz svatební líčení

 

 

 

svatební líčení

 

V praktické části si každý z Vás vyzkouší líčení a následně si jej stylizuje do svatebního looku, dle doplňků na místě či vlastních. Vaším výstupem bude profesionální portrétní fotografie Vašeho svatebního líčení. Na místě bude zajištěna profesionální kadeřnice, která Vám vytvoří účes.

Na tomto kurzu Vás v teoretické části seznámíme se vším, co je před svatbou důležité vědět, jak by měla probíhat zkouška líčení, cenové kalkulace, komunikace s širším týmem - fotograf, jak pracovat, aby líčení i po zkoušce vypadalo stejně. Dále pak proběhne praktická ukázka romantického líčení pro nevěsty, ale i jiné kreativní varianty pro odvážnější nevěsty. Naučíme Vás, jak o make-up přemýšlet, jak jej správně vybrat, které prvky je důležité při výběru zohlednit, seznámíme Vás s řadou kvalitních pěstících produktů a zaměříme se také na ostatní svatebčany (maminky, sestry, družičky) a hlavně na ženicha.

Co je dále v ceně kurzu

 

  • tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na make-up včetně    kontaktů na dodavatele
  • slevy na partnerské kosmetické společnosti
  • profesionální zázemí s produkty, se kterými budete pracovat
  • celý den konzultace s profesionální vizážistkou
  • profesionální fotografie v tiskové i webové velikosti

Individuální samostatná práce pod dohledem lektora, trpělivý přístup, program sestaven do jednoho dne, kdy se dozvíte, vše, co pro svoji práci potřebujete včetně praktické zkoušky každého z účastníků. Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Nezbytnou součástí kurzu je komunikace s módním fotografem, který Vám pomůže při líčení i dle svých rad a požadavků.

Kurz je kompletně vybaven výrobky k líčení a kosmetickými štětci. Sebou vlastní figurantku/modelku, kterou si zajistěte od 13:00. Ideální bílé/světlé oblečení, aby figurantka krásně vypadala i na fotografiích.


Objednávka

svatební líčení inspirace kurz svatení líčení líčení na celý den a svatbu líčení nevěsty a svadebčanů

Kontaktujte nás: +420 608 700 531 phone  make-up  e-mail  rss 

  Copyright © Autorská práva, publikace textu, fotografií jen s povolením Ing. Vendula Lukesová