Makeup kurzyKontaktujte nás: +420 608 700 531
 phone  make-up  e-mail  rss  
   HOME   INFORMACE    POUKAZY   KONTAKT

Svatební make-up - líčení

svatební líčeníTermín: 22. 10. 2022, čas: 11:00 - 17:00
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
cena kurzu:3 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: max. 4

Účastník kurzu obdrží certifikát

Svatební líčení patří mezi nejvíce vyhledávanou službou v oboru vizážistiky. Trh je neúprosný, a proto je důležité nabízet širší škálu služeb a jednou z nich je právě svatební líčení. Svatba je velký den, který musí proběhnout, dle představ klientů (převážně nevěst). V tomto odvětví je možné si vybudovat postavení v rámci svého regionu či dále díky perfektně vystavěné nabídce, prezentaci, portfóliu, empatie a kreativitě, díky těmto faktům se klientky budou předhánět ve Vašem diáři.

V praktické části si každý z Vás vyzkouší líčení a následně si jej stylizuje do svatebního looku, dle doplňků na místě či vlastních. Vaším výstupem bude profesionální portrétní fotografie Vašeho svatebního líčení.

Na tomto kurzu Vás v teoretické části seznámíme se vším, co je před svatbou důležité vědět, jak by měla probíhat zkouška líčení, cenové kalkulace, komunikace s širším týmem - fotograf, jak pracovat, aby líčení i po zkoušce vypadalo stejně. Dále pak proběhne praktická ukázka romantického líčení pro nevěsty, ale i jiné kreativní varianty pro odvážnější nevěsty. Naučíme Vás, jak o make-up přemýšlet, jak jej správně vybrat, které prvky je důležité při výběru zohlednit, seznámíme Vás s řadou kvalitních pěstících produktů a zaměříme se také na ostatní svatebčany (maminky, sestry, družičky) a hlavně na ženicha.

 

 


Co je dále v ceně kurzu

 

  • tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na make-up včetně kontaktů na dodavatele
  • slevy na partnerské kosmetické společnosti
  • profesionální zázemí s produkty, se kterými budete pracovat
  • celý den konzultace s profesionální vizážistkou
  • profesionální fotografie v tiskové i webové velikosti

Individuální samostatná práce pod dohledem lektora, trpělivý přístup, program sestaven do jednoho dne, kdy se dozvíte, vše, co pro svoji práci potřebujete včetně praktické zkoušky každého z účastníků. Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Nezbytnou součástí kurzu je komunikace s módním fotografem, který Vám pomůže při líčení i dle svých rad a požadavků.

Kurz je kompletně vybaven výrobky k líčení a kosmetickými štětci. Ideální bílé/světlé oblečení, aby figurantka krásně vypadala i na fotografiích.

Sebou vlastní figurantku/modelku, kterou si zajistěte od 13:00.

svatební líčení


Objednávka

svatební líčení inspirace kurz svatení líčení líčení na celý den a svatbu líčení nevěsty a svadebčanů

Kontaktujte nás: +420 608 700 531 phone  make-up  e-mail  rss 

  Copyright © Autorská práva, publikace textu, fotografií jen s povolením Ing. Vendula Lukesová