Makeup kurzyKontaktujte nás: +420 608 700 531
 phone  make-up  e-mail  rss  
   HOME   INFORMACE    POUKAZY   KONTAKT

Moderní škola fotografie - vizáže a stylingu

L & A studio s.r.o. IČ 04703081

Ing. Vendula Lukesová - profesionálnímu líčení se věnuji od roku 2005, kdy jsem dostala možnost mít svůj první "kufřík". Počáteční kroky byly plné zkoušení a experimentů. Velké zkušenosti jsem získala jako modelka, když jsem byla připravovaná různými vizážisty a mohla sledovat jejich práci. Pravidělně pořádám od roku 2008 kurz Profesionální fotomake-up, kde mají studenti jedinečnou možnost stát se soběstačnými ve svých studiích a ateliérech.

Igor Adler IČ 87501457 - módní fotograf, majitel a lektor MODERNÍ ŠKOLY FOTOGRAFIE. V oboru se pohybuje více jak 35 let včetně mnohaleté zahraniční působnosti ve figurální fotografii, produkční činnosti a reklamních kampaní pro zahraniční i české klienty. Členství Asociace Modelingových Agentur a prezídia Princess of the World. Od roku 2000 pořádá a lektoruje zahraniční fashion workshopy pro české a zahraniční fotografy, včetně profesionálních kurzů líčení - fotomake-up.

Objednávky workshopy info@upgrade-makeup.cz e-mail


OBCHODNÍ PODMÍNKY jsou uvedeny u každého kurzu u tlačítka ODESLAT OBJEDNÁVKU. Splatnost objednávky pouze převodem na bankovní účet. Nepřijímáme žádné platby
v hotovosti ani přes platební terminál.


FASHION WORKSHOP HVAR ® (Ochranná známka) výpis z ÚPV
Seznam výrobků a služeb pro které je OZ zapsaná: fotografování, pořádání a řízení pracovních školení, konferencí, kongresů, seminářů, soutěží a dálkové studium.

Majitel ochranné známky má výlučné právo zabránit všem třetím osobám, aby při obchodní činnosti užívaly shodná nebo podobná označení pro zboží nebo služby, které jsou stejné nebo podobné těm, pro které byla ochranná známka zapsána a takové užívání mělo za následek pravděpodobnost záměny a parazitování.

Právní obrana při porušení práv z ochranné známky vůči nekalému soutěžiteli

Vlastník ochranné známky je při neoprávněném zásahu do svých práv oprávněn se domáhat:
- zdržení se porušení nebo ohrožení jeho práva
- odstranění závadného stavu
- přiměřeného zadostiučinění v penězích při vzniku nemajetkové újmy
- náhrady škody ve formě skutečné škody či ušlého zisku

Vedle toho je oprávněn vlastník ochranné známky podat trestní oznámení pro trestný čin porušování práv k ochranné známce.

foto make-up kurzy líčení kouřové makeup líčení vizážistický kufřík líčení očí make-up vlasové kurzy boho účesy

Kontaktujte nás: +420 608 700 531 phone  make-up  e-mail  rss 

  Copyright © Autorská práva, publikace textu, fotografií jen s povolením Ing. Vendula Lukesová