Makeup kurzyKontaktujte nás: +420 608 700 531
 phone  make-up  e-mail  rss  
   HOME   INFORMACE    POUKAZY   KONTAKT

Svatební účesy

kurz svatební účesyTermín: 23. 10. 2022, čas: 11:00 - 17:00
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
cena kurzu: 3 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: max. 4 - 6 a dvě lektorky

Účastník kurzu obdrží certifikát

Jana Ištoková - Kuncová majitelka kadeřnického salónu Splašené nůžky v Brně, kadeřnickou praxi přes 12 let, vizážistka a absolventka celé řady českých i zahraničních stáží. Spolupracuje na mnoha fashion projektech a zakázkách a stala se dvorní kadeřnicích mnoha slavných modelek a osobností.

Vendula Lukesová zakladatelka UPGRADE MAKE-UP CZECH REPUBLIC, modelka a vizážistka s 10ti letou praxí v oboru, již 6 let je lektorkou vizážistických kurzů a členkou týmu pořádajících fotografické workshopy v ČR a zahraničí. V pozici produkční se podílela na vytváření mnoha reklam, fashion editoriálů, kalendářů a zaštiťuje celou řadu projektů.

svatební účesKurz svatebních účesů je základní vlasová úprava a styling, jedná se o nadstavbu k ucelenému vzdělání v oblasti vlasové/účesové tvorby. Koncepce kurzu je vytvořena na základech vlasové úpravy, kterou by měl každý účastník již znát (natáčení, copy aj.).

Svatební účesy patří mezi nejvyhledávanější požadavky klientů na vlasový styling, a proto jsou mnohdy přirovnávány k uměleckým dílům, kdy pomocí stylingových přípravků, hřebenů, pinetek, podložek a hlavně kreativní mysli je vytvořen nezapomenutelný a někdy neopakovatelný skvost, který klientka s hrdostí prezentuje právě na svatbě, která patří mezi nejdůležitější okamžiky v životě, a proto se na účesy kladou vysoké nároky z hlediska výdrže, preciznosti a kreativity. Nejdůležitější je správná typologie účesů k celé koncepci svatby a anatomie hlavy nevěsty. Tento kurz Vás provede nejpoužívanějšími technikami výstavby účesů, tipů a triků pro rychlou a bezproblémovou práci, seznámíme Vás, z praxe, s neduhy některých klientek, jak by měla probíhat zkouška svatebního účesu, marketing a ceny.

Dále se naučíte pracovat s podložkami, výplněmi všeho druhu, se síťkami a s upevňováním nejrůznějších doplňků do vlasů (čelenky, perličky, spirálky) a v neposlední řadě i závoje a květiny. Na místě bude možné pro svoji tvorbu využít nejrůznějších rekvizit a doplňků včetně nejkvalitnějších výrobků k ochraně vlasů italské vlasové kosmetiky Tecna, která se řadí mezi nejluxusnější produkty na českém trhu. Celý den bude rozdělen do krátké teoretické části, kdy lektorka představí základní parametry k tvorbě účesů a prozradí mnoho zajímavých příběhů a zkušeností z vlastní praxe. Dále Vás provede praktickou ukázkou účesů. Následně budou účastníci rozděleni do 2 skupin (aby bylo možné každému individuálně pomáhat), které se vystřídají a postupně budou tvořit a zkoušet si techniky účesové tvorby až po finální svatební účes, který bude následně vyfotografován do Vašeho portfolia.

Tento kurz doporučujeme absolvovat společně s kurzem Svatební make-up a získat, tak ucelené vzdělání v oblasti zkrášlování nevěst a nabízet, tak služby 2v1.

naučit se svatební účesy

 

 

 

 

Zajištěno v ceně kurzu je

- tištěné materiály k výuce
- fotografování
- výuka
- certifikát
- cenový zvýhodnění na kosmetiku Tecna
- výrobky a prostředky k česání a tvorbě účesů

Co je potřeba k absolvování kurzu

Vlastní figurantku/modelku, kterou si zajistěte od 13:00 s délkou vlasů min. po ramena s dobrou kvalitou. Ideální sebou bílé/světlé oblečení, aby figurantka krásně vypadala i na fotografiích.


 

 

 

 

 

 

 

 

Objednávka

perfektní svatební účesy jak na svatební účes svatební fotografie účesů workshop účesy kurz svatebních účesů

Kontaktujte nás: +420 608 700 531 phone  make-up  e-mail  rss 

  Copyright © Autorská práva, publikace textu, fotografií jen s povolením Ing. Vendula Lukesová