Makeup kurzyKontaktujte nás: +420 608 700 531
 phone  make-up  e-mail  rss  
   HOME   INFORMACE    POUKAZY   KONTAKT

Hair - základní úprava a vlasový styling

Kurz hair základníTermín: 13. 3. 2022, čas: 11:00 - 17:00
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
cena kurzu: 2 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: max. 4 - 6 a dvě lektorky

Účastník kurzu obdrží certifikát

Jana Ištoková - Kuncová majitelka kadeřnického salónu Splašené nůžky v Brně, kadeřnickou praxi přes 12 let, vizážistka a absolventka celé řady českých i zahraničních stáží. Spolupracuje na mnoha fashion projektech a zakázkách a stala se dvorní kadeřnicích mnoha slavných modelek a osobností.

Vendula Lukesová zakladatelka UPGRADE MAKE-UP CZECH REPUBLIC, modelka a vizážistka s 10ti letou praxí v oboru, již 6 let je lektorkou vizážistických kurzů a členkou týmu pořádajících fotografické workshopy v ČR a zahraničí. V pozici produkční se podílela na vytváření mnoha reklam, fashion editoriálů, kalendářů a zaštiťuje celou řadu projektů.

Vlasy jsou koruna krásy každé slečny či ženy a práce s nimi není někdy jednoduchá. Jste kadeřnice a nejste si jistá svoji prací v účesové tvorbě? Jste vizážistka a ráda by jste klientům začali nabízet i službu kadeřnice v oblasti účesové tvorby? Jste fotografka a ráda by jste uměla klientům na focení rychle a efektně upravit vlasy? Pokud ano, pak je kurz určen právě Vám naprostým začátečníkům v oblasti práce s vlasy.

Po letech úspěšného vedení kurzu účesové tvorby jsme se rozhodli pro inovaci a nabízíme nový pohled profesionální kadeřnice Jany Ištokové, která je majitelkou kadeřnického salónu v Brně a již řadu let úspěšně vede vlastní praxi. Jejími klienty jsou nejen nevěsty, ale také modelky a jako kadeřnice pracuje na mnoho módních produkcí od focení kampaní, až po módní přehlídky.

V teoretické části se seznámíte s typy vlasových vláken, jak pracovat s celou škálou kadeřnických produktů, přístrojů, příčesů, vlasových doplňků a hlavně techniku práci s vlasy. Ukážeme si nejen, jak pracovat, ale upozorníme i na nešvary a špatnou manipulaci s výrobky, které pak nemají možnost naplno projevit své vlastnosti. Následovat bude praktická ukázka od lektorky na modelce - základní drdoly, práce s vlnitými vlasy, práce s rovnými vlasy a dozvíte se také fígle jak rychle a efektivně vytvořit vlasové doplňky.

V praktické části si každý účastník vyzkouší vybranou techniku a bude mít možnost si vyzkoušet různé úpravy vlasů.

kurz kadeřnice

Co je potřeba k absolvování kurzu

Účastnice kurzu si zajistí vlastní figurantku/modelku od 13:00
s délkou vlasů min. po ramena s dobrou kvalitou.

Zajištěno v ceně kurzu

- tištěné materiály k výuce
- fotografování - certifikát
- cenové zvýhodnění na kosmetiku Tecna
- výrobky a prostředky k česání a tvorbě účesů
- kurz je kompletně vybaven kadeřnickými potřebami


 

 

 Kurz základy vlasové tvorby

 

Objednávka

základní vlasové účesy pro kadeřnice vlasové kurzy boho účesy splétání copů a copánků tvorba drdolů

Kontaktujte nás: +420 608 700 531 phone  make-up  e-mail  rss 

  Copyright © Autorská práva, publikace textu, fotografií jen s povolením Ing. Vendula Lukesová